День святого Миколая у “Червоному сонечку”

Студенти ЧНУ ім. Петра Могили з ініціативи Медичного інституту відвідали вихованців обласного дитячого будинку «Червоне сонечко» з нагоди Дня святого Миколая.

«Діти – майбутнє нашої нації», – так вважають студенти ЧНУ імені Петра Могили, які відвідали 19 грудня дитячий будинок «Червоного сонечка».

Студенти створили атмосферу великої дружньої родини: гралися з дітлахами, складали пазли, співали пісні. А ще вони привітали своїх маленьких друзів солодкими подарунками. Напевно, головним із подарунків були ті враження та емоції, які відчули діти. Також студенти подарували канцелярські товари для творчості, а на кошти, зібрані студентами, придбали спеціальні ваги для новонароджених, які дійсно були дуже необхідними дитячому будинку.

Адміністрація «Червоного сонечка» висловила слова вдячності ректору нашого університету Леоніду Клименку, директору медичного інституту Геннадію Грищенку та студентському самоврядуванню в особі в.о. голови колегії Ігоря Горішного.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики