День святого Миколая у “Червоному сонечку”

Студенти ЧНУ ім. Петра Могили з ініціативи Медичного інституту відвідали вихованців обласного дитячого будинку «Червоне сонечко» з нагоди Дня святого Миколая.

«Діти – майбутнє нашої нації», – так вважають студенти ЧНУ імені Петра Могили, які відвідали 19 грудня дитячий будинок «Червоного сонечка».

Студенти створили атмосферу великої дружньої родини: гралися з дітлахами, складали пазли, співали пісні. А ще вони привітали своїх маленьких друзів солодкими подарунками. Напевно, головним із подарунків були ті враження та емоції, які відчули діти. Також студенти подарували канцелярські товари для творчості, а на кошти, зібрані студентами, придбали спеціальні ваги для новонароджених, які дійсно були дуже необхідними дитячому будинку.

Адміністрація «Червоного сонечка» висловила слова вдячності ректору нашого університету Леоніду Клименку, директору медичного інституту Геннадію Грищенку та студентському самоврядуванню в особі в.о. голови колегії Ігоря Горішного.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.