День студента в ЧНУ імені Петра Могили у форматі 2D

17 листопада 2023 року студенти Чорноморського національного університету імені Петра Могили, відсвяткували День студента, відвідавши перший в цьому році кінопоказ.

Під час відкритого голосування вибір студентів припав на стрічку «Аватар: Шлях води», цей вибір став знаковим, адже виходу цього фільму студентство чекало так само, як і виходу до стін університету.

Кінопоказ відбувся після концерту на честь Дня студента, тож на ньому були присутні як студенти, так і викладачі, батьки студентів, адміністративний склад університету, зокрема і ректор університету Леонід Клименко.

Студентам вдалось ще раз поглибити міжфакультетські відносини, дізнатись щось нове один про одного та долучитись до світового кіномистецтва.

Захід пройшов у затишній та дружній атмосфері, де кожен зміг відчути ностальгію за звичними студентськими роками.

Дякуємо адміністрації університету за організацію заходу, а студентам ЧНУ імена Петра Могили за активну позицію та бажання продовжувати вчитися та насолоджуватись життям незважаючи на всі негаразди!

З нетерпінням чекаємо на наступні кінопокази!