День студента-2022 для здобувачів вищої освіти спеціальність “Геодезія та землеустрій”

17 жовтня 2022 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами ЧНУ імені Петра Могили привітали своїх студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» із Міжнародним днем студента.

На початку зустрічі старший викладач кафедри Андрій Мась зазначив, що це свято має зовсім не оптимістичну історію, оскільки було засноване в пам’ять про трагедію, що трапилася в 1939 році в Празі.

Дату ж 17 листопада було встановлено в 1946 році на Всесвітньому конгресі студентів у пам’ять про чеських студентів-патріотів.

Сьогодні це свято об’єднує молодь, а також виступає майданчиком для міжнародної співпраці та обміну досвідом.

Офіційна дата свята українських студентів збігається з міжнародною, вона була встановлена Указом Президента № 659/99 від 16 червня 1999 року.

В умовах сьогодення цей день виступає тим святом, завдяки якому підвищується роль студентства в суспільному та політичному житті країни.

Професорка кафедри Олена Лазарєва побажала студентам успіхів у всіх починаннях, здійснення життєвих планів, впевненості у майбутньому, реалізації мрій та блискучих перспектив на життєвому шляху.

Під час зустрічі зі студентами акцентовано увагу на тому, щоб вони завжди залишались такими ж активними, наполегливими та впевненими у собі.

Також зазначено, що навчання є важливим та поступальним кроком на шляху становлення майбутніх кваліфікованих у своїй галузі професіоналів. Отримані ж під час навчання знання та компетентності дозволять з успіхом їх застосовувати у практичній діяльності, в розбудові нашої держави після перемоги.

Крім того, викладачі кафедри управління земельними ресурсам подякували  студентам за активну участь у різноманітних наукових заходах, що постійно організовуються в межах спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Також викладачі побажали студентам світлого майбутнього, миру,  подальшого професійного розвитку у нашій незламній та прогресивній Україні.