День професій в ЧНУ ім. Петра Могили

18 січня в ЧНУ ім. Петра Могили відбувся День професій, де школярі мали змогу ознайомитись із актуальними професіями в сучасних умовах та переліком спеціальностей, які є в університеті.

Відкриття заходу «День професій ЧНУ імені Петра Могили» відбулось у читальній залі Могилянки, де ректор університету Леонід Клименко виступив із настановчим словом, порадивши майбутнім абітурієнтам обирати професію до душі, а також розповів про історію та престижність університету.

На захід були запрошені представники Миколаївського міського центру зайнятості. Так, заступник начальника відділу профорієнтації Ірина Лук’ян виступила із презентацією «Моя професія» та детальніше розповіла про роботу Державної служби зайнятості з учнівською молоддю. Завідувач підготовчого відділення ЧНУ ім. Петра Могили, Ірина Олійник, зазначила, що умови та правила вступу на цей рік вже затверджено.

Після відкриття школярі пройшли до приміщення Вченої ради університету, де декан факультету комп’ютерних наук, доцент кафедри комп’ютерної інженерії ЧНУ ім. Петра Могили, Анжела Бойко, ознайомила учнів з роботою факультету, а також розповіла про актуальні дослідження. А старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення ЧНУ ім. Петра Могили, Юрій Нездолій, провів невелику лекцію «Перспективні напрямки розробки сучасних програмних продуктів», де розповів про актуальні напрями підготовки, розвіяв головні міфи пов’язані зі сферою ІТ.

На невеликій перерві після лекції учні відвідали музейну кімнату університету. Лекцію «Спеціальності медичного інституту» провів директор інституту, кандидат медичних наук, доцент кафедри медичної біології та хімії, біохімії, мікробіології, фізіології, патофізіології та фармакології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили, Геннадій Грищенко.

Наступною стала – «Міфи та реальність соціальної роботи» від спеціальності соціальна робота. Решта лекцій від інших спеціальностей проходила одночасно у різних аудиторіях закладу.

На відміну від Дня відкритий дверей, який відбудеться 27 січня у ЧНУ імені Петра Могили, цей захід був покликаний розповісти про актуальні професії та ознайомити школярів із затребуваними спеціальностями.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77