День науки в Україні: нагородження викладачів Чорноморського національного університету імені Петра Могили

Україна є державою з високим рівнем освіти і науки, навіть у період воєнного стану ми продовжуємо розвивати освітньо-науковий фронт. Ми маємо чимало науковців, які рухають український та світовий прогрес.

Тому до Дня науки, що цьогоріч відзначається 20 травня, представники влади Миколаївщини привітали освітян Миколаївщини, серед яких – викладачі  Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

17 травня 2023 року подія об’єднала кращих науковців закладів вищої освіти Миколаївщини. Захід розпочався з прослуховування гімну України та вшанування пам’яті загиблих воїнів, волонтерів, науковців, здобувачів освіти та всіх тих, кого забрала війна, хвилиною мовчання.

Першим із вітальним словом виступив Георгій Решетілов, перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації, який указав на великий науковий потенціал наших освітян попри війну.

До вітального слова долучився Олександр Трайтлі, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації, який подякував присунім за сумлінну працю та розвиток науки в Україні. Також пан Олександр нагородив завідувача кафедри педіатрії та хірургічних дисциплін ЧНУ імені Петра Могили Олега Чернишова грамотою Миколаївської обласної військової адміністрації.

Наступним привітав із професійним святом Миколаївських науковців перший заступник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, побажавши нових звершень та наукових відкриттів. Пан Антон нагородив грамотою Миколаївської обласної ради за значні наукові досягнення Сергія Гетьманцева, завідувач кафедри медико-біологічних основ спорту та фізичної реабілітації Миколаївської Могилянки.

Алла Веліховська, директорка Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації, подякувала кожному освітянину за невпинний освітній процес навіть у період воєнного стану, що стало феноменом в усьому світі. Вона нагородила знаком «Лідер освіти» доктора історичних наук, професора, першого проректора ЧНУ імені Петра Могили Юрія Котляра.

Увесь колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили вітає своїх науковців та пишається кожним!