День напіввідкритих дверей у бібліотеці ЧНУ імені Петра Могили

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек, до святкування якого долучилася наукова бібліотека ЧНУ мені Петра Могили. Уже традиційно співробітники нашої бібліотеки проводять Дені напіввідкритих дверей, запрошуючи першокурсників Могилянки та всіх охочих.

Як зазначає директор наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили Ганна Петроченко:

«Ми проводимо День бібліотек уже протягом 10 років, перші декілька років це був День першокурсника, де ми показували роботу бібліотеки, надбання фонду, зокрема наявні стародруки, знайомили з приміщеннями для зберігання книжок, розповідали про правила користування каталогами».

Цьогоріч для широкого загалу бібліографи ЧНУ імені Петра Могили представляють виставку «Скарби нашої бібліотеки», до якої входять профільні видання, зокрема Енциклопедія історії Ватикану, книги, присвячені історії Греції та Риму, а також історії сучасної України. Завдяки співпраці з соціальними організаціями та інституціями, зокрема Інститутом стратегічних досліджень, часто склад бібліотеки поповнюється подарунками – рідкісними книгами.

Також представлено періодичні видання, які виписує бібліотека, наявні з 1996 року, та бібліографічні указівки.

Бібліотека має власний філологічний відділ (11-й корпус), де студент може знайти художню світову та сучасну українську літературу (у співпраці з Львівським виданням «Приватна колекція»), переклади світової літератури українською мовою, подарунки від Дипломатичної консульської служби України, а також закордонні книжки-підручники для студентів філологічних спеціальностей та книги, що репрезентують літератури 46 мов світу.