День Миколаївської області


Сьогодні, 22 вересня,  святкують День Миколаївської області.З нагоди цієї дати на Соборній площі відбулось чимало цікавого:  показові виступи, виставки мистецьких робіт, творчі презентації від обласних закладів культури тощо.

Долучився до святкування й ЧНУ ім. Петра Могили. Одразу декілька кафедр продемонстрували Миколаєву свої наукові доробки. Зокрема,  студенти Факультету комп’ютерних наук представили втілення проекту світлодіодної  ковдри для лікування новонароджених. Цей продукт  планують застосовувати в пологових будинках та дитячих лікарнях. Ще один цікавим винаходом є маска, яка має унікальну запатентовану методику опромінювання, направлену на омолодження шкіри.

Також свої розробки представили студенти з кафедри комп’ютерної інженерії. Вони показали проект доповненої реальності та пристрій для відтворення руху голови з додатком для розпізнавання обличчя.

На виставці наукових доробків  були присутні і студенти Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили, які вимірювали тиск усім охочим.

 

 

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …