День Миколаївської області


Сьогодні, 22 вересня,  святкують День Миколаївської області.З нагоди цієї дати на Соборній площі відбулось чимало цікавого:  показові виступи, виставки мистецьких робіт, творчі презентації від обласних закладів культури тощо.

Долучився до святкування й ЧНУ ім. Петра Могили. Одразу декілька кафедр продемонстрували Миколаєву свої наукові доробки. Зокрема,  студенти Факультету комп’ютерних наук представили втілення проекту світлодіодної  ковдри для лікування новонароджених. Цей продукт  планують застосовувати в пологових будинках та дитячих лікарнях. Ще один цікавим винаходом є маска, яка має унікальну запатентовану методику опромінювання, направлену на омолодження шкіри.

Також свої розробки представили студенти з кафедри комп’ютерної інженерії. Вони показали проект доповненої реальності та пристрій для відтворення руху голови з додатком для розпізнавання обличчя.

На виставці наукових доробків  були присутні і студенти Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили, які вимірювали тиск усім охочим.

 

 

Події та оголошення


серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …

вересня
1
Беріть участь у молодіжному обміні в Польщі!

Для участі в молодіжному обміні «We are one family – Polish-Ukrainian dialogue» необхідно 8 учасників! Темою проекту є міжкультурний діалог, а метою є покращення навичок і просування результатів здобутих на проекті в Україні. Де? Поронін, Польща. Коли? 23 вересня – …