День Миколаївської області


Сьогодні, 22 вересня,  святкують День Миколаївської області.З нагоди цієї дати на Соборній площі відбулось чимало цікавого:  показові виступи, виставки мистецьких робіт, творчі презентації від обласних закладів культури тощо.

Долучився до святкування й ЧНУ ім. Петра Могили. Одразу декілька кафедр продемонстрували Миколаєву свої наукові доробки. Зокрема,  студенти Факультету комп’ютерних наук представили втілення проекту світлодіодної  ковдри для лікування новонароджених. Цей продукт  планують застосовувати в пологових будинках та дитячих лікарнях. Ще один цікавим винаходом є маска, яка має унікальну запатентовану методику опромінювання, направлену на омолодження шкіри.

Також свої розробки представили студенти з кафедри комп’ютерної інженерії. Вони показали проект доповненої реальності та пристрій для відтворення руху голови з додатком для розпізнавання обличчя.

На виставці наукових доробків  були присутні і студенти Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили, які вимірювали тиск усім охочим.

 

 

Події та оголошення


Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

лютого
25
Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.