День медика в ЧНУ імені Петра Могили

3 листопада в актовому залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили вдруге відсвяткували День медика. Студенти спеціальності «Медицина» першого і другого курсів навчання підготували урочисту презентацію своєї майбутньої професії.

????????????????????????????????????

Відкривав свято директор медичного інституту Геннадій Грищенко. Він наголосив, що незважаючи на те, що спеціальність існує тільки другий рік поспіль, студенти  вже відчули на собі відповідальність за свою професію «Лікар».

На посвяту в медики було запрошено також і гостей: гаранта спеціальності доктор медичних наук Микола Олексійович Клименко, викладачей0 університету та абітурієнтів, які навчаються у Медичному коледжі та учнів Вищого професійного училища № 7, спеціальність «Молодша сестра з догляду за хворими».

????????????????????????????????????

Посвята у професію «Лікар» відбулася в атмосфері лірики та гумору. Всім майбутнім лікарям бажаємо завзяття і наснаги у їхній нелегкій справі життя.

листопада
Семінар на тему “Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier). Агентство CrossRef”

Шановні колеги! Редактори та редколегії  наявних та майбутніх журналів! Запрошуємо Вас на семінар, якій відбудеться 15-го листопада 2018 р.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.