День медика в ЧНУ імені Петра Могили

3 листопада в актовому залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили вдруге відсвяткували День медика. Студенти спеціальності «Медицина» першого і другого курсів навчання підготували урочисту презентацію своєї майбутньої професії.

????????????????????????????????????

Відкривав свято директор медичного інституту Геннадій Грищенко. Він наголосив, що незважаючи на те, що спеціальність існує тільки другий рік поспіль, студенти  вже відчули на собі відповідальність за свою професію «Лікар».

На посвяту в медики було запрошено також і гостей: гаранта спеціальності доктор медичних наук Микола Олексійович Клименко, викладачей0 університету та абітурієнтів, які навчаються у Медичному коледжі та учнів Вищого професійного училища № 7, спеціальність «Молодша сестра з догляду за хворими».

????????????????????????????????????

Посвята у професію «Лікар» відбулася в атмосфері лірики та гумору. Всім майбутнім лікарям бажаємо завзяття і наснаги у їхній нелегкій справі життя.