День людей з інвалідністю, програма “Україна без бар’єрів”: факультет політичних наук провів зустріч

3 грудня Україна разом із світовою спільнотою відзначає день людей з інвалідністю, що покликаний привернути увагу до проблем цих людей, їх прав та свобод, гідності, добробуту.

З нагоди цього дня та під егідою програми Олени Зеленської «Україна без бар’єрів» студенти та викладачі кафедри соціології та політології, кафедри журналістики в січні мали нагоду поспілкуватися з представником урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Миколаївській області, головою Миколаївської обласної організації осіб з інвалідністю, кандидатом політичних наук, випускницею спеціальності «Політологія» ЧНУ імені Петра Могили Ольгою Степаненко.

Пані Ольга розповіла студентам політологам і журналістам про Національну стратегію безбар’єрного простору в Україні, про особливості роботи органів публічної влади із людьми з інвалідністю.

Дякуємо пані Ользі за цікаву та актуальну лекцію!