День Ізраїля в ЧНУ ім. Петра Могили

29 березня до ЧНУ ім. Петра Могили завітав Перший секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні Болеслав Ятвецький. Зустрічали шановного гостя ректор університету Леонід Клименко, проректор з наукової роботи Володимир Беглиця, директор Інституту філології Олександр Пронкевич, керівник Ізраїльського культурного центру університету Алла Вороніна, начальник міжнародного відділу Аліна Іовчева. На зустрічі обговорили варіанти продовження співпраці між нашим університетом і університетами Ізраїля (зокрема, в Університеті Аріеля – провідному навчальному закладі Ізраїля).

День Держави Ізраїль у нашому університеті відзначають не вперше. Ізраїльський культурний центр університету підготував низку цікавих подій для студентів та викладачів. Зокрема, відритий урок з івриту для всіх охочих провела студентка 341 групи Інституту філології Анастасія Міхєєва.

Христина Петришина, координатор Ізраїльського культурного центру в Одессі при посольстві Держави Ізраїль, провела тренінг для майбутніх комп’ютерників та економістів «Як стати успішним. Досвід Ізраїлю».
Під час тренінгу студенти розглянули різні види нематеріальної мотивації, навчилися будувати цілі та зрозуміли, що всі обмеження ми ставимо собі самі.
Також учасники заходу дізналися про можливості навчання в Ізраїлі та особливості таких проектів, як: «Маса», «Цофім» та «Ульпан».

Окрім того, для студентів-журналістів було організовано онлайн-лекцію. Майк Вайзман з Ізраїля провів заняття на тему: «Хто живе під мостом: про інтернет-тролів. Знайти і знищити». Цікавий матеріал, який презентував лектор, викликали неабиякий інтерес у глядацької аудиторії. Завдяки налагодженому відеозв’язку кожен охочий мав змогу поставити питання на тему лекції і отримати вичерпну відповідь онлайн.

3 4

У рамках дня Ізраїля в ЧНУ ім. Петра Могили відбувся показ кінокартини «Розмір має значення». Презентував фільм разом із Олександром Пронкевичем І Секретар Посольства Ізраїля Болеслав Ятвецький. За словами пана Ятвецького: «Кіноіндустрія в Ізраїлі наразі розвивається семимильними кроками вперед».

Студентській аудиторії  була запропонована сучасна кінокомедія з одіозною назвою «Розмір має значення». На перший погляд фільм здався емоційним, легким та веселим. Проте насправді у комедії висвітлені проблеми нав’язування масам штучних ідеалів, а також  протистояння «Я» та «інші».

Більше фото тут