День Гідності та Свободи: про круглий стіл на факультеті політичних наук

21 листопада відзначається День Гідності та Свободи. День віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004 року й у листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

До дня Гідності і Свободи колектив кафедри соціології та політології ЧНУ імені Петра Могили організував засідання круглого столу, у якому взяли участь викладачі кафедри соціології та політології, зокрема професор Микола Іванов, доцентка Наталя Громадська, доцентка Тетяна Лушагіна; а також викладачі кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики –  доцентка Анастасія Хмель, доцентка Ірина Тихоненко. До зустрічі долучилися представники інших закладів вищої освіти, зокрема кафедри міжнародних відносин і суспільних наук НУБіП України.

Активно до заходу долучилися студенти факультету політичних наук та студенти 9 і 10 груп Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Під час засідання учасники обговорили актуальні питання: Помаранчева революція 2004 року, Революція Гідності,  становлення демократичних цінностей українського народу, Угода про Асоціацію між Україною та ЄС, Свобода як найдорожча цінність народу, ідеї демократії – основа українського суспільства, молодь у боротьбі за відновлення Української державності.

Сьогодні ми дякуємо всім гідним і вільним. Тим, хто зі щитом і хто на щиті. Для яких найважливішими цінностями були, є і будуть Гідність і Свобода.