День фізичної культури і спорту на базі ЧНУ: нагородження, подарунки, турнір з волейболу

У суботу, 9 вересня 2023 року, з нагоди відзначення Дня міста та Дня фізичної культури і спорту України на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулась церемонія відзначення кращих тренерів і працівників спортивної галузі Миколаївської області.

Привітати з професійним святом спортсменів, тренерів завітали перший заступник начальника Миколаївської ОВА Георгій Решетілов, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, начальник управління молоді та спорту Миколаївської ОВА Михайло Ніколаєв та ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко.

Окрім привітань, жіноча волейбольна команда нашого університету ЦОП-ДЮСШ 5-ЧНУ отримала нову спортивну екіпіровку від Миколаївської ОВА та Миколаївської обласної ради.

Після урочистостей до свята також відбулося відкриття турніру з волейболу, організоване громадською організацією «Федерація волейболу Миколаївської області». Узяли участь у змаганні три жіночі волейбольні команди – команда Вищої ліги (м. Кривий Ріг), команда Суперліги (м. Балта) та команда ЦОП-ДЮСШ 5-ЧНУ (м. Миколаїв).

Перемогу здобула вже традиційно жіноча волейбольна команда ЦОП-ЧНУ-ДЮСШ5.