День факультету політичних наук

19 листопада факультет політичних наук ЧНУ імені Петра Могили відсвяткував свій день факультету. У актовій залі університету зібралися студенти та викладачі. На концерті з привітальним словом виступили ректор університету Леонід Клименко та декан факультету політичних наук Олександр Шевчук.

На факультеті політичних наук діють чотири кафедри: кафедра політичних наук, кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики, кафедра історії, кафедра соціології. Ведучі свята показали наскільки важливим та цінним є кожний майбутній спеціаліст і що всіх об’єднує одна головна місія – прагнення збудувати гарне майбутнє для нашої країни.

Розважали глядачів смішними мініатюрами на реалістичні ситуації про вивчення усіх білетів за ніч до екзамену, під відому драматичну та вірусну пісню «Hello Darkness, My Old Friend» відбувалася сповідь бувалого студента, виконували оду викладачам, аби ті хорошу оцінку поставили. Також студенти з глядацького залу мали змогу позмагатися між собою у вигадуванні найкращого гасла для залучення удачі перед екзаменом. Загалом, викрили на сцені усі «секретні» способи студентів отримати п’ятірку на сесії.

Взяли участь у концерті зі своєю мініатюрою і викладацький склад факультету політичних наук. Вони зробили ставку на уяву гостей концерту, представивши сценку звичного кожному з нас семінару, але під час якого глядачі мали змогу підслухати справжні думки викладача та студентів. Цей номер особливо сподобався публіці.

Не оминула участь у конкурсних програмах і викладачів факультету політичних наук, яких хитрістю заманили на сцену. Від ведучих вони отримали завдання придумати найбільш креативну відповідь на виправдання «чому студент не з’явився на пару?». Проте творчих відповідей задля отримання нагороди видалося замало, тому відбувся танцювальний батл між кафедрами. Загалом, перемога дісталася найкращим, тобто усім.

Концерт супроводжувався танцями та піснями талановитих студентів факультету. Наприкінці виступила Олена Кравченко – зірка факультету політичних наук – зібравши всіх учасників свята на сцені.

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).