День факультету політичних наук


19 листопада факультет політичних наук ЧНУ імені Петра Могили відсвяткував свій день факультету. У актовій залі університету зібралися студенти та викладачі. На концерті з привітальним словом виступили ректор університету Леонід Клименко та декан факультету політичних наук Олександр Шевчук.

На факультеті політичних наук діють чотири кафедри: кафедра політичних наук, кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики, кафедра історії, кафедра соціології. Ведучі свята показали наскільки важливим та цінним є кожний майбутній спеціаліст і що всіх об’єднує одна головна місія – прагнення збудувати гарне майбутнє для нашої країни.

Розважали глядачів смішними мініатюрами на реалістичні ситуації про вивчення усіх білетів за ніч до екзамену, під відому драматичну та вірусну пісню «Hello Darkness, My Old Friend» відбувалася сповідь бувалого студента, виконували оду викладачам, аби ті хорошу оцінку поставили. Також студенти з глядацького залу мали змогу позмагатися між собою у вигадуванні найкращого гасла для залучення удачі перед екзаменом. Загалом, викрили на сцені усі «секретні» способи студентів отримати п’ятірку на сесії.

Взяли участь у концерті зі своєю мініатюрою і викладацький склад факультету політичних наук. Вони зробили ставку на уяву гостей концерту, представивши сценку звичного кожному з нас семінару, але під час якого глядачі мали змогу підслухати справжні думки викладача та студентів. Цей номер особливо сподобався публіці.

Не оминула участь у конкурсних програмах і викладачів факультету політичних наук, яких хитрістю заманили на сцену. Від ведучих вони отримали завдання придумати найбільш креативну відповідь на виправдання «чому студент не з’явився на пару?». Проте творчих відповідей задля отримання нагороди видалося замало, тому відбувся танцювальний батл між кафедрами. Загалом, перемога дісталася найкращим, тобто усім.

Концерт супроводжувався танцями та піснями талановитих студентів факультету. Наприкінці виступила Олена Кравченко – зірка факультету політичних наук – зібравши всіх учасників свята на сцені.

 

 

 

 

Події та оголошення


грудня
12
Запрошуємо на лекцію американського історика мистецтва Вілсона Алекса Фішера

12 грудня 2019 року о 17:00 у приміщенні Виставкової зали (вул. Нікольська 54, вхід з вул. Соборної) відбудеться лекція американського мистецтвознавця Вілсона Алекса Фішера, дослідника програми Фулбрайт про сучасне мистецтво. Організатор: кафедра англійської філології ЧНУ імені Петра Могили. Лекція буде …

грудня
10
Запрошуємо на зустріч з директором Миколаївської філії ТОВ “ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА”

10 грудня 2019 року о 10:30 в ауд. 10-206 відбудеться зустріч  з Сергієм Платоновим, директором Миколаївської філії ТОВ “ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА”, що входить до складу холдинг FREEDOM HOLDING CORP (США) та провадить діяльність на ринку цінних паперів. Запрошуємо відвідати тренінг …

грудня
10
Запрошуємо усіх, хто хоче попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови до Multilingual sprach café

Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр та Соня Геба, а також деканат Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили пропонують приєднатися до Multilingual sprach café усіх, хто хоче покращити своїпрактичні мовленнєві навички. Коли: 10 грудня Час: 19:00 – 21:00 Де: Піцерія …