День факультету комп’ютерних наук

4 листопада студенти факультету ком’ютерних наук влаштували грандіозне свято в актовій залі університету. Так відзначали день факультету. Запросили навіть богів з Олімпу. Щоправда, гору комп’ютерники все-таки трохи перейменували.

Розпочався захід із привітального слова декана факультету Максима Мусієнка. Він зазначив, студенти абсолютно самостійно підготували свято. Викладачі погодилися на експерименти.

Після привітання від декана факультету слово взяв бог з Олімпу. Він відправив найкращого комп’ютерника у подорож різними країнами. З ним глядачі «відвідали» Індію, Іспанію, Мексику та Бразилію. На сцені були представлені комічні випадки з життя програмістів.

Але справжнім сюрпризом для всіх присутніх став виступ заступника декана факультету ком’ютерних наук Євгена Сіденка, який зачитав реп.

уеукпячсячмячс  івпвпв чваяяя мис

jILZi4G0guc

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики