День факультету комп’ютерних наук

4 листопада студенти факультету ком’ютерних наук влаштували грандіозне свято в актовій залі університету. Так відзначали день факультету. Запросили навіть богів з Олімпу. Щоправда, гору комп’ютерники все-таки трохи перейменували.

Розпочався захід із привітального слова декана факультету Максима Мусієнка. Він зазначив, студенти абсолютно самостійно підготували свято. Викладачі погодилися на експерименти.

Після привітання від декана факультету слово взяв бог з Олімпу. Він відправив найкращого комп’ютерника у подорож різними країнами. З ним глядачі «відвідали» Індію, Іспанію, Мексику та Бразилію. На сцені були представлені комічні випадки з життя програмістів.

Але справжнім сюрпризом для всіх присутніх став виступ заступника декана факультету ком’ютерних наук Євгена Сіденка, який зачитав реп.

уеукпячсячмячс  івпвпв чваяяя мис

jILZi4G0guc

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники