День факультету комп’ютерних наук

4 листопада студенти факультету ком’ютерних наук влаштували грандіозне свято в актовій залі університету. Так відзначали день факультету. Запросили навіть богів з Олімпу. Щоправда, гору комп’ютерники все-таки трохи перейменували.

Розпочався захід із привітального слова декана факультету Максима Мусієнка. Він зазначив, студенти абсолютно самостійно підготували свято. Викладачі погодилися на експерименти.

Після привітання від декана факультету слово взяв бог з Олімпу. Він відправив найкращого комп’ютерника у подорож різними країнами. З ним глядачі «відвідали» Індію, Іспанію, Мексику та Бразилію. На сцені були представлені комічні випадки з життя програмістів.

Але справжнім сюрпризом для всіх присутніх став виступ заступника декана факультету ком’ютерних наук Євгена Сіденка, який зачитав реп.

уеукпячсячмячс  івпвпв чваяяя мис

jILZi4G0guc

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.