День факультету комп’ютерних наук

4 листопада студенти факультету ком’ютерних наук влаштували грандіозне свято в актовій залі університету. Так відзначали день факультету. Запросили навіть богів з Олімпу. Щоправда, гору комп’ютерники все-таки трохи перейменували.

Розпочався захід із привітального слова декана факультету Максима Мусієнка. Він зазначив, студенти абсолютно самостійно підготували свято. Викладачі погодилися на експерименти.

Після привітання від декана факультету слово взяв бог з Олімпу. Він відправив найкращого комп’ютерника у подорож різними країнами. З ним глядачі «відвідали» Індію, Іспанію, Мексику та Бразилію. На сцені були представлені комічні випадки з життя програмістів.

Але справжнім сюрпризом для всіх присутніх став виступ заступника декана факультету ком’ютерних наук Євгена Сіденка, який зачитав реп.

уеукпячсячмячс  івпвпв чваяяя мис

jILZi4G0guc

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.