День Еразмус+: досвід реалізації проекту Жана Моне для студентів-екологів


8 листопада 2019 р. на базі Києвського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся День Еразмус+ для проектів Жана Моне.

Захід успішно організовано унікальною творчою командою Національного Еразмус+ офісу в Україні на чолі зі Світланою Шитіковою.

Координатори поточних проектів зі всієї України мали можливість обмінятись позитивним успішним досвідом, обговорити проблемні питання, продемонструвати уроки запровадження активностей.

Координатор проекту Олена Мітрясова мала нагоду обговорити з колегами ті виклики, які постали перед командою під час першого року реалізації проекту з безпеки водних ресурсів.

Нині почався другий раунд реалізації Модуля “Water Security” для студентів спеціальності “Екологія”, проте, команда Проекту заохочує усіх стейхолдерів і з інших спеціальностей.

Участь у Міжнародному проекті програми Еразмус+ Жана Моне – це унікальна можливість набуття нових екологічних знань, а також формування “soft skills” для подальшого професійного зростання.

 

 

 

 

 

 

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …