День Держави Ізраїль в ЧНУ ім. Петра Могили

23 січня в ЧНУ ім. Петра Могили відзначали День Держави Ізраїль в Україні. Ізраїльський культурний центр університету підготував низку цікавих подій для студентів та викладачів.

На свято завітав і Перший секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні Болеслав Ятвецький. Він не тільки був присутній на всіх заходах, але й взяв у них активну участь. Зокрема, під час тренінгу «Як стати успішним. Досвід Ізраїлю» Болеслав Ятвецький прокоментував найпоширеніші стереотипи про Ізраїль та пояснив, звідки вони з’явилися. Також Перший секретар презентував студентам фільм ізраїльського виробництва «Повість про любов і пітьму» (2015), режисером і сценаристом якого є всесвітньо відома акторка Наталі Портман.

А студенти-комп’ютерники та журналісти у читальній залі головного корпусу мали змогу послухати онлайн-лекцію Майк Вайзмана з Ізраїлю на тему «Як зароджувався мем: вірусні технології від Києва до Тель-Авіва».

Завершився День Ізраїлю в ЧНУ майстер-класом з єврейських танців.

5 2 1 3 (1) 4

Модератором під час лекції був студент факультету комп’ютерних наук Іван Фоменко

.C12S0125

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!