Делегація викладачів коледжу із Нантонга (Китай) в ЧНУ ім. Петра Могили

12 липня адміністрація ЧНУ ім. Петра Могили зустрічала делегацію керівництва коледжу із Нантонга (Jiangsu Shipping College) на чолі з секретарем партійного комітету пана Юань Вейгу. Почесних гостей від Університету зустріли та привітали ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко та перший проректор Наталія Іщенко.

На офіційній зустрічі відбувалось обговорення наукової співпраці, реалізації спільних програм, було підписано Меморандум про порозуміння. Представники обох університетів обговорили усі можливості та користь, що забезпечить спільна робота в перспективі.

«Керівництво коледжу із Нантонга цікавить навчання їхніх викладачів в аспірантурі Могилянки, адже для них у пріоритеті підвищувати рівень кваліфікації своїх викладачів, а аспірантура є важливою для освіти в Китаї в цілому. Також учора українська та китайська сторони підписали договір про намір створення окремої спільної навчальної програми «3+1». Це цікавий напрям для китайського коледжу, адже таким чином студент матиме можливість після трирічного навчання в коледжі за 1 рік в Україні отримати ступінь бакалавра. Тоді як по завершенню коледжу (Jiangsu Shipping College) може отримати лише ступінь молодшого бакалавра», – пояснив Ростислав Рижков, член керівництва агенції «Українсько-китайський центр Шовковий Шлях».

Варто зазначити, що Могилянка тісно співпрацює з різними китайськими начальними закладами. Так, у кінці травня 2019 року ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко та керівництво Шандуньського науково-технологічного університету (Shandong university of science and technology, China) підписали угоду про співробітництво, що свідчить про початок плідної співпраці між двома університетами.