Декілька порад абітурієнтам, як визначитися з тим, на кого навчатися

Існує проблема несвідомого вибору абітурієнтами спеціальностей, на які вони вступають. Ми зібрали декілька корисних порад, аби ваш вибір — на кого навчатися — все ж таки був більш свідомим.

1. Пройди профорієнтаційний тест. Він покаже до якої спеціальності у тебе схильність. Бажано зробити це, ще коли навчаєшся у школі.
  2. Відвідай ресурси з описом різних професій, наприклад, онлайн-ресурс ChoyZi.
  3. Подивись на ютуб каналі проєкт «The School». Цей проєкт допомагає абітурієнтам визначитися із майбутньою спеціальністю та дізнатися про тонкощі навчання в різних університетах. У проєкті студенти провідних вишів розповідають про умови та специфіку навчання в університетах і таким чином, ти можеш уникнути помилок при виборі спеціальності та місця навчання.
  4. Подивись інтерв’ю із різними спеціалістами. Наприклад, канал «Жиза» на ютубі. Після визначення із професією буде набагато легше обрати спеціальність.
  5. Обирай спеціальність, якою точно хочеш займатися. Якщо для цього потрібен геп-рік візьми його, але використай на тестування своїх ідей щодо майбутньої професії.
  6. Чітко виріши: де ти отримаєш найактуальніші знання та навички.
  7. Окрім місця навчання вибери додаткові курси, блоги, підкасти.

фото_1.jpg (680×452)