Декан юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили, Дмитро Січко, став лауреатом відзнаки «Юрист року Миколаївщини-2021»

У сесійній залі Миколаївської обласної ради 10 грудня 2021 року відбулась щорічна церемонія вручення премії «Юрист року Миколаївщини» з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

Кандидат юридичних наук, доцент, декан юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Дмитро Сергійович Січко, цього року став лауреатом відзнаки «Юрист року Миколаївщини-2021» у номінації «Юрист-науковець».⠀

Нагороду Дмитру Сергійовичу на церемонії особисто вручив ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Павлович Клименко.

Вітаємо з відзнакою! Бажаємо подальших успіхів науковій та професійній діяльності!