Декан факультету політичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Анастасія Хмель отримала диплом за результатами міжнародного стажування

У грудні 2023 року декан факультету політичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Анастасія Хмель отримала диплом за результатами міжнародного стажування, яке тривало протягом жовтня 2022 року – липня 2023 року.

Стажування відбулося в рамках участі в проєкті «Інноваційний університет і лідерство. Фаза VI: Моделі академічної автономії та університет в системі освіти впродовж життя», що передбачав перейняття досвіду польських колег з Варшавського та Ягеллонського університетів щодо академічної автономії представниками українських ЗВО (активна фаза стажування відбулася з 9 жовтня по 5 листопада 2022 року в групі К проєкту: впровадження в практики української вищої школи сучасних моделей академічної автономії).

Анастасія Хмель поділилася специфікою активностей: «Учасники прослухали курс лекцій від польських колег, а також запроектувати та реалізувати власний мікро-проєкт. Я в команді разом з колегами з українських університетів – Оксаною Ковтун з Університету Григорія Сковороди в Переяславі, та Володимиром Миколайко з Уманського державного педагогічного університет імені Павла Тичини – реалізовували проєкт «Підвищення рівня академічної автономії в Університеті (спільний погляд трьох партнерських закладів)».

Зазначимо, що проєкт проходив за підтримки Міністерства освіти і науки Республіки Польща, Міністерства освіти і науки України та почесним патронатом польських ректорів. Співорганізаторами з польської сторони виступили: Варшавський університет, Ягеллонський університет та Фундація Artes Liberalis,а з української – Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», Спілки ректорів вищих навчальних закладів України.

Пишаємося здобутками нашої колеги та бажаємо нових успішних проєктів!