Декан факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили взяла участь у конференції «Synergy. IT Business & IT Education»


13 грудня 2019 року декан факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили Анжела Бойко взяла участь у конференції «Synergy. IT Business & IT Education».

Захід відбувся у м. Києві та був організований IТ Ukraine Association, яка зібрала разом представників IT-бізнесу, освіти та влади, щоб обговорити шляхи трансформації освітньої системи в Україні. Мета конференції – сприяти розвитку нового формату IT-освіти. Також захід позиціює себе як платформу, де народжуються колаборації між IT-компаніями та навчальними закладами.
У рамках конференції можна було побачити реальні кейси колаборації провідних IT-компаній та ЗВО, кращі практики корпоративної IT-освіти, доповіді спікерів, панельні дискусії, ресепшн-стартапи й освітні проєкти та, звичайно, нетворкінг у неформальній атмосфері.
Серед спікерів заходу: топменеджери IT Ukraine, EPAM Ukraine, SoftServe, Luxoft Ukraine, GlobalLogic Ukraine, регіональних IT-кластерів, представники Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації, керівники ЗВО та лідери студентських спілок.

Такі конференції – чудова нагода дізнатися багато цікавого, завести нові знайомства та ознайомитися з досвідом та результатами співпраці між закладами освіти та ІТ-бізнесом.

 

Події та оголошення


лютого
28
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію Олександри Філоненко з циклу «Магія та література»

Шановні друзі! В рамках проекту «lectorium» Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує 28 лютого 2020 року на відкриту лекцію з циклу «Магія та література»: «Вчена магія: найважливіші магічні історії Заходу».  Наш лектор: Олександра Філоненко. Початок: о  14.00. Локація: 11-й …

лютого
26
Запрошуємо до участі у конкурсі з усного послідовного перекладу

Увага! Запрошуємо усіх охочих взяти участь у щорічному конкурсі з усного послідовного перекладу. Захід відбудеться 26 лютого 2020 року в ауд. 11-419 За більш детальною інформацію звертайтесь за електронною адресою: chernovadolceyuliia@gmail.com

березня
4
Долучайтеся до фотоконкурсу «Весняне пробудження»

Готуємось до весни та готуємо світлини разом з Центром соціально психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили та Первинною профспілковою організацією студентів ЧНУ імені Петра Могили. Умови участі: • терміново робимо круте весняне фото • роздруковуємо …