Декан факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили взяла участь у конференції «Synergy. IT Business & IT Education»


13 грудня 2019 року декан факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили Анжела Бойко взяла участь у конференції «Synergy. IT Business & IT Education».

Захід відбувся у м. Києві та був організований IТ Ukraine Association, яка зібрала разом представників IT-бізнесу, освіти та влади, щоб обговорити шляхи трансформації освітньої системи в Україні. Мета конференції – сприяти розвитку нового формату IT-освіти. Також захід позиціює себе як платформу, де народжуються колаборації між IT-компаніями та навчальними закладами.
У рамках конференції можна було побачити реальні кейси колаборації провідних IT-компаній та ЗВО, кращі практики корпоративної IT-освіти, доповіді спікерів, панельні дискусії, ресепшн-стартапи й освітні проєкти та, звичайно, нетворкінг у неформальній атмосфері.
Серед спікерів заходу: топменеджери IT Ukraine, EPAM Ukraine, SoftServe, Luxoft Ukraine, GlobalLogic Ukraine, регіональних IT-кластерів, представники Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації, керівники ЗВО та лідери студентських спілок.

Такі конференції – чудова нагода дізнатися багато цікавого, завести нові знайомства та ознайомитися з досвідом та результатами співпраці між закладами освіти та ІТ-бізнесом.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …