Декан факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили взяла участь у конференції «Synergy. IT Business & IT Education»

13 грудня 2019 року декан факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили Анжела Бойко взяла участь у конференції «Synergy. IT Business & IT Education».

Захід відбувся у м. Києві та був організований IТ Ukraine Association, яка зібрала разом представників IT-бізнесу, освіти та влади, щоб обговорити шляхи трансформації освітньої системи в Україні. Мета конференції – сприяти розвитку нового формату IT-освіти. Також захід позиціює себе як платформу, де народжуються колаборації між IT-компаніями та навчальними закладами.
У рамках конференції можна було побачити реальні кейси колаборації провідних IT-компаній та ЗВО, кращі практики корпоративної IT-освіти, доповіді спікерів, панельні дискусії, ресепшн-стартапи й освітні проєкти та, звичайно, нетворкінг у неформальній атмосфері.
Серед спікерів заходу: топменеджери IT Ukraine, EPAM Ukraine, SoftServe, Luxoft Ukraine, GlobalLogic Ukraine, регіональних IT-кластерів, представники Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації, керівники ЗВО та лідери студентських спілок.

Такі конференції – чудова нагода дізнатися багато цікавого, завести нові знайомства та ознайомитися з досвідом та результатами співпраці між закладами освіти та ІТ-бізнесом.