Команда ЧНУ імені Петра Могили взяла участь у навчальному візити до Universidad Rey Juan Carlos у Мадриді

З 2 по 7 жовтня 2023 року команда ЧНУ імені Петра Могили в рамках міжнародного проєкту DEFEP Project Erasmus+ KA2 під назвою «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці» відвідала Universidad Rey Juan Carlos у Мадриді з навчальним візитом. До команди ЧНУ належать: кандидатка історичних наук Аліна Іовчева, декан факультету комп’ютерних наук Анжела Бойко, докторка філософії Тетяна Животовська та провідна фахівчина відділу міжнародних зв’язків Олена Філімонова.

Під час візиту наші іспанські колеги ділилися досвідом впровадження дистанційної освіти, особливостями організації навчального процесу, покращенням системи забезпечення якісним освітнім процесом.

«Крім цього, закордонні колеги також ознайомили нас з лабораторіями, які дозволяють викладачам створювати якісні дистанційні курси та багато іншого», – поділилась Анжела Бойко.

Викладач впевнена, що досвід наших іспанських колег дозволить зробити українську дистанційну вищу освіту більш якісною, конкурентоспроможною та мультимедійною.