Декан Факультету комп’ютерних наук Анжела Бойко відвідала конференцію “Синергія: ІТ освіта та ІТ бізнес”

11 грудня декан Факультету комп’ютерних наук  Анжела Бойко відвідала конференцію “Синергія: ІТ освіта та ІТ бізнес”, що проходила в місті Києві.  Захід проводила Асоціація «Інформаційні технології України», яка зібрала на одній платформі керівників державних органів, вітчизняних та закордонних вищих навчальних закладів і провідних ІТ-компаній для того, щоб знайти шляхи вирішення кадрових проблем та вдосконалення процесу освіти в галузі ІТ.

Окрім дискусії учасники мали змогу  поспілкуватись в неформальній атмосфері з іншими гравцями ринку, дізнатись останні новини освітньої галузі та звести інформаційний місток з представниками профільних ВНЗ та ІТ-бізнесу.

«Цікаві спікери! Гострі, насущні та болючі питання освітян! Як знайти компроміс між запитами бізнесу та проблемами вищої освіти? Як адаптувати вищу освіту до потреб ІТ галузі? Як освіті та бізнесу взаємодіяти, щоб випускники вишів були конкурентоспроможні? Сподіваюся, що цей діалог приведе до практичних кроків в напряму підвищення професійної кваліфікації випускників», – розповідає про захід Анжела Бойко.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.