Декан Факультету комп’ютерних наук Анжела Бойко відвідала конференцію “Синергія: ІТ освіта та ІТ бізнес”

11 грудня декан Факультету комп’ютерних наук  Анжела Бойко відвідала конференцію “Синергія: ІТ освіта та ІТ бізнес”, що проходила в місті Києві.  Захід проводила Асоціація «Інформаційні технології України», яка зібрала на одній платформі керівників державних органів, вітчизняних та закордонних вищих навчальних закладів і провідних ІТ-компаній для того, щоб знайти шляхи вирішення кадрових проблем та вдосконалення процесу освіти в галузі ІТ.

Окрім дискусії учасники мали змогу  поспілкуватись в неформальній атмосфері з іншими гравцями ринку, дізнатись останні новини освітньої галузі та звести інформаційний місток з представниками профільних ВНЗ та ІТ-бізнесу.

«Цікаві спікери! Гострі, насущні та болючі питання освітян! Як знайти компроміс між запитами бізнесу та проблемами вищої освіти? Як адаптувати вищу освіту до потреб ІТ галузі? Як освіті та бізнесу взаємодіяти, щоб випускники вишів були конкурентоспроможні? Сподіваюся, що цей діалог приведе до практичних кроків в напряму підвищення професійної кваліфікації випускників», – розповідає про захід Анжела Бойко.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.