Декан факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили про нову спеціалізацію – кіберспорт


Уже цього року, на контрактній основі, Миколаївська Могилянка навчатиме студентів за новою спеціалізацією – кіберспорт.

Декан факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили, Чорнозуб Андрій Анатолійович, узяв участь у програмі «Цифровий Лікнеп». Тема програми: «Чи потрібна кіберспортсмену вища освіта?».

У програмі, Андрій Анатолійович розповів про перспективи спеціалізації «Кіберспорт», вміст освітньої програми, про якості та вправність кіберспортсменів, про розвиток цього напряму, як виду спорту.

КОРОТКА ДОВІДКА

Вже зараз призові фонди багатьох великих турнірів з кіберспорту перевищують сотні тисячі та мільйони доларів. Наприклад, призовий фонд останнього турніру по Dota 2 — The International 2017 — склав $24 787 916. Команда Team Liquid, яка виборола перше місце привезла додому більш як $10,6 млн: кожен з п’яти гравців відразу став доларовим мільйонером.

На ринку кіберспорту, є кібер гравці, оклад яких може  перевищувати $20 000 щомісячно.

У CS:GO топових гравців можуть оцінювати і  до напівмільйона доларів.

3 травня 2016 року створена Усесвітня асоціація кіберспорту (World Esports Association — WESA).

Всі кіберспортивні дисципліни діляться на декілька основних класів, які розрізняються властивостями просторів, моделей, ігровим завданням і ігровими уміннями, що розвиваються.

Переглянути повне відео програми «Цифровий Лікнеп» можливо за посиланням.

фото 1.jpg

 

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут