Де провести вихідні студенту: фоторепортаж студентів-журналістів

Студенти зараз і працюють, і навчаються, та їм треба трошки відпочивати від такого навантаження та кількості справ. Тому ми пропонуємо місця в Миколаєві, де студент точно зможе гарно порелаксувати.

Соборна площа

Ця вулиця насичена магазинами, різними кафе, та місцями для відпочинку. Перше місце – каштановий сквер, там дуже затишно, багато дерев, а іноді там проходять різні концерти. Друге місце знаходиться в кінці вулиці, велика сіра площа де можна кататись на велосипеді чи роликах.  Трохи далі знаходиться фонтан, тренажерний майданчик та просто класний вид зверху. Якщо пройти ще трохи далі, можна знайти сходинки до річки.

Сіті центр та серце міста

Сіті-центр – це гарне місце для відпочинку. Тут можна знайти магазини одягу, кафе, кінотеатр та гейм клуб. Якщо пройти трохи далі, ви потратите в серце міста, там можна посидіти біля фонтану, позайматися спортом на майданчику і пограти у баскетбол.

Яхт-клуб та 8 причал

Це місце біля річки, дуже гарно підійде для спостереження за заходом сонця чи навпаки. Є кафе де можна взяти поїсти чи каву, а якщо спуститись нижче, можна знайти ресторани та міст де дуже багато чайок. Також там проводять різні заходи та концерти.

Намив

Це місце підійде як для відпочинку наодинці, так і з друзями. Пляж, де можна полежати на сонечку, різні кафе, де можна поїсти шашлику, та дерев’яні домівки, де можна гарно провести пікнік і не згоріти від сонця.

Парк «Ліски»

Це ідеальне місце для пікніків та просто для прогулянок. Якщо ви давно хотіли поїхати в ліс, але не хочете довго їхати, це саме для вас. Парк засаджений соснами, купа майданчиків, кафе та лавочок щоб посидіти. Також там є маленьке озеро, де мешкають лебеді і качки. А ще, до повномасштабного вторгнення там був кінотеатр під відкритим небом.

Олеся Погребнюк,

студентка 348 групи ЧНУ імені Петра Могили