Данська рада у справах біженців інформує студентів ЧНУ імені Петра Могили про ризики, пов’язані з мінами та вибуховими пристроями

25 січня 2024 року студенти юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили прослухали лекцію від представників Данської Ради у справах біженців (DRC).

Інструктори з інформування про мінну небезпеку ознайомили студентів з правилами та алгоритмами безпечної поведінки, а також поділилися цінними порадами та матеріалами, які допоможуть захистити себе та близьких.

Під час заходу студенти отримали змогу розповісти, що саме вони знають про ті чи інші вибухові пристрої, та розвіяти міфи, які в них існували.

Відвідали захід також викладачі та адміністративний склад університету, аби мати змогу поділитись цими знаннями зі студентами, колегами та близькими людьми.

Зважаючи на те, що на початку лекції розпочалася повітряна тривога, зустріч минула в укритті.

Дякуємо Данській Раді у справах біженців за цікаву та інформативну лекцію. Віримо, що, поширюючи таку інформацію, ми вже зараз будуємо щасливе післявоєнне майбутнє!