Данська рада у справах біженців інформує фахівців ЧНУ імені Петра Могили про ризики, пов’язані з мінами та вибуховими пристроями

27 березня 2024 року представники Данської Ради у справах біженців (DRC) презентували тематичну лекцію «Інформування про ризики, пов’язані з мінами вибухонебезпечними залишками війни для дорослих» для представників усіх структурних підрозділів Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Інструктори з інформування про мінну небезпеку ознайомили студентів з правилами та алгоритмами безпечної поведінки, а також поділилися цінними порадами та матеріалами, які допоможуть захистити себе та близьких.

Під час заходу студенти отримали змогу розповісти, що саме вони знають про ті чи інші вибухові пристрої, та розвіяти міфи, які в них існували.

Відвідали захід також викладачі та адміністративний склад університету, аби мати змогу поділитись цими знаннями зі студентами, колегами та близькими людьми.

Дякуємо Данській Раді у справах біженців за цікаву та інформативну лекцію. Віримо, що, поширюючи таку інформацію, ми вже зараз будуємо щасливе післявоєнне майбутнє!