Cтудентська науково-практична конференція «Реалізація євроінтеграційної політики України»

16 листопада у приміщенні Вченої ради ЧНУ ім. Петра Могили відбулася студентська науково-практична конференція «Реалізація євроінтеграційної політики України: суспільно-політичний та безпековий аспект».

Конференція  організована з метою активізації науково-дослідної роботи студентів та в рамках гранту Міністерства освіти та науки України з наукової роботи молодих учених «Реалізація євроінтеграційної політики України шляхом залучення до цього процесу громадянського суспільства в умовах необхідності зміцнення національної безпеки».

1 (6)

Учасників конференції привітала доктор наук з державного управління Сорока Світлана, яка зазначила, що обговорення європейського вибору України в контексті національної безпеки, вивчення досвіду європейської соціальної політики та соціальної роботи в умовах сучасних економічних викликів в Україні є надзвичайно важливим і актуальним сьогодні.

1 (2)

У конференції взяли участь студенти різних спеціальностей та навчальних закладів м. Миколаєва.

1 (1) 1 (3) 1 (4) 1 (5) 1 (6) 1 (7)

листопада
Семінар на тему “Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier). Агентство CrossRef”

Шановні колеги! Редактори та редколегії  наявних та майбутніх журналів! Запрошуємо Вас на семінар, якій відбудеться 15-го листопада 2018 р.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.