Cтудентська науково-практична конференція «Реалізація євроінтеграційної політики України»

16 листопада у приміщенні Вченої ради ЧНУ ім. Петра Могили відбулася студентська науково-практична конференція «Реалізація євроінтеграційної політики України: суспільно-політичний та безпековий аспект».

Конференція  організована з метою активізації науково-дослідної роботи студентів та в рамках гранту Міністерства освіти та науки України з наукової роботи молодих учених «Реалізація євроінтеграційної політики України шляхом залучення до цього процесу громадянського суспільства в умовах необхідності зміцнення національної безпеки».

1 (6)

Учасників конференції привітала доктор наук з державного управління Сорока Світлана, яка зазначила, що обговорення європейського вибору України в контексті національної безпеки, вивчення досвіду європейської соціальної політики та соціальної роботи в умовах сучасних економічних викликів в Україні є надзвичайно важливим і актуальним сьогодні.

1 (2)

У конференції взяли участь студенти різних спеціальностей та навчальних закладів м. Миколаєва.

1 (1) 1 (3) 1 (4) 1 (5) 1 (6) 1 (7)

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики