Cтажування в Ubisoft Coding Campus!

Можливість пройти стажування в одній з провідних компаній світу, світу, що спеціалізується на розробці відеоігор!

Ubisoft – одна з провідних компаній світу, що спеціалізується на розробці відеоігор.
Ubisoft розробникблокбастерів,якот:Assassin’s Creed®, Far Cry®, Steep®, Watch Dogs®, Trials®, Rainbow Six®.

CodingCampus – освітня програма, яка надає можливість за 7 місяців отримати практичний досвід та почати кар’єру як online-programmerв одній із студій Ubisoft: Annecy, Montpellier, Paris, Quebec, Helsinki(Redlynx), Singapore, Toronto, Barcelona, Newcastle, Kiev.

Обов’язки:

• отримувати знання та практичний доствід в сфері онлайн-програмування;
  • сумлінно виконувати технічні завдання та прислухатися до порад ментора;
  • активно проявляти себе протягом курсу та працювати з членами команди;
  • розробка власного курсового проекту (2D гра).

Де? м. Київ

Коли? листопад 2019 – червень 2021

Фінансування:

• стажування оплачуване, кожного місяця стипендія.

Вимоги:

• любов до відеоігор;
  • знання С/C++;
  • IntermediateEnglish;
  • студент останніх курсів, або випускник (можливість працювати повний день);
  • здатність швидко навчатися і вирішувати проблеми.

Подати заявку

Дедлайн: 30 вересня

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики