Computer Science Quest – 2018

28 березня в ЧНУ імені Петра Могили відбувся інтелектуальний  захід «Computer Science Quest – 2018».

Програма заходу передбачала два етапи виконання завдань згідно з матеріалами базових дисциплін спеціальності «Комп’ютерні науки»:
• Дискретна математика;
• WEB – програмування;
• Об’єктно-орієнтоване програмування;
• Структура та організація баз даних;
• Технологія розробки мобільних додатків;
• Комп’ютерна схемотехніка та електроніка;
• Прийняття рішень та інтелектуалізація знань.

Після реєстрації всіх команд (21), присутні послухали промови спонсорів заходу, а саме представників трьох компаній:  «Global Logic», «GeeksForLess», «Postindustria».

«Computer Science Quest – 2018». Відбувався у 2 етапи: І етап заходу «Quest-coding», ІІ етап – «Brainstorming quest».

Нагородження переможців:

I місце –команда «Sleeping Forest»

II місце – команда «CodeMonksProj»

III місце –  команда «Сонечко».

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.