Computer Science Quest – 2018

28 березня в ЧНУ імені Петра Могили відбувся інтелектуальний  захід «Computer Science Quest – 2018».

Програма заходу передбачала два етапи виконання завдань згідно з матеріалами базових дисциплін спеціальності «Комп’ютерні науки»:
• Дискретна математика;
• WEB – програмування;
• Об’єктно-орієнтоване програмування;
• Структура та організація баз даних;
• Технологія розробки мобільних додатків;
• Комп’ютерна схемотехніка та електроніка;
• Прийняття рішень та інтелектуалізація знань.

Після реєстрації всіх команд (21), присутні послухали промови спонсорів заходу, а саме представників трьох компаній:  «Global Logic», «GeeksForLess», «Postindustria».

«Computer Science Quest – 2018». Відбувався у 2 етапи: І етап заходу «Quest-coding», ІІ етап – «Brainstorming quest».

Нагородження переможців:

I місце –команда «Sleeping Forest»

II місце – команда «CodeMonksProj»

III місце –  команда «Сонечко».

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.