Чудова можливість від Startup Live Kyiv!

Startup Live Kyiv  надає можливість розвинути свій стартап та отримати підтримку менторів з усього світу!

Разом із Startup Live Kyiv Ви матимете такі переваги:

• отримаєте підтримку, критику та заохочення від менторів з усього світу;
  • представите і вдосконалити свою бізнес-ідею;
  • знайдете однодумців та круту команду.

Подати заявку можна в таких категоріях (детальний опис на сайті):

1. Entrepreneurs.
  2. Startups.
  3. Talents.

Де? Київ.
Коли? 14 – 15 вересня.

Вимоги:

• – зацікавленість у тематиці заходу
  • бажання розвинути свій стартап!

Подати заявку.

Дедлайн:31 серпня.

Деталі за посиланням.

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!