Чорноморському національному університету імені Петра Могили – 22 роки

17 січня Чорноморський національний університет імені Петра Могили відзначає своє 22-річчя.

Чорноморський національний університет імені Петра Могили – один із наймолодших в Україні. Створений 1996 року на підставі наказу президента НаУКМА від 17 січня як Миколаївська філія Національного університету «Києво-Могилянська академія».

У 2002 році за розпорядженням Кабінету Міністрів України було створено Миколаївський державний гуманітарний університет імені Петра Могили комплексу «Києво-Могилянська академія». 10 грудня 2008 р. відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України № 1521-р Миколаївський державний гуманітарний університет імені Петра Могили реорганізовано в класичний Чорноморський державний університет імені Петра Могили. 14 червня 2016 року Президент України Петро Порошенко урочисто оголосив про надання університету статусу національного!

Незважаючи на юність навчального закладу, ЧНУ імені Петра Могили став сьогодні одним із найвпливовіших закладів у південному регіоні. В основу науково-дослідної роботи університету покладений національний досвід, зокрема філософська концепція Петра Могили – органічне поєднання наукової та навчальної діяльності.

У 2017 році ЧНУ імені Петра Могили став найкращим університетом Миколаєва та посів 44 місце в рейтингу вищих навчальних закладів «Топ-200 Україна».

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …