Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує на День відкритих дверей 2022

6 лютого 2022 року Чорноморський національний університет імені Петра Могили проводитиме День відкритих дверей 2022. Побачитись та поспілкуватися з важливих питань можна наживо. Аби долучитися до Дня відкритих дверей в Могилянці потрібно лише зареєструватися за посиланням.

Протягом заходу відбудеться перелік подій, зокрема: знайомство з університетом, його історією та структурними підрозділами; окреслення головних питань щодо Правил та умов вступу у 2022 році; безпосереднє спілкування з викладачами та студентською молоддю; а також особливістю буде отримання консультації щодо професійного вибору (за потреби майбутнього вступника).

Окрім цього, представники факультетів та інститутів Могилянки розповідатимуть про свої  спеціальності  та освітні програми, особливості та умови навчання, міжнародні стажування та закордонне навчання, можливості участі студентів у грантових проєктах. Також учасники зможуть поставити нагальні питання та отримати на них чіткі відповіді.

Завітайте до ЧНУ імені Петра Могили 6 лютого 2022  року та оберіть найкращий для себе напрямок навчання в нас!

Просимо усіх гостей подбати про засоби індивідуального захисту. У разі ускладнення епідеміологічної ситуації форма проведення зміниться на online /zoom-конференцію, дані для якої будуть надіслані усім, хто пройшов реєстрацію!

Наша адреса: вул. 68 Десантників, 10.

Початок заходу о 9:30.

Якщо маєте питання, телефонуйте:

(067) 512 27 71 або  (0512) 76 92 87