Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує до участі в круглому столі «Професійне наставництво для дієвості публічного сектору в умовах війни та повоєнної відбудови»

Чорноморський національний університет  імені  Петра Могили запрошує до участі в круглому столі «Професійне наставництво для дієвості публічного сектору в умовах війни та повоєнної відбудови», що пройде 28-29 лютого 2024 року за проєктом ЄС Еразмус+ 101082696 ‒ PROMENT «Сприяння професійній освіті та активній участі студентів через становлення комплексної системи менторства та тьюторства у ЗВО».

Мета круглого столу: сприяння розвитку та професійному становленню представників органів публічного сектору в умовах війни та повоєнної відбудови, зокрема через становлення системи менторства у ЗВО.

Цільова аудиторія: представники органів публічного сектору, громадських організацій, менеджмент ЗВО, здобувачі вищої освіти за юридичними та управлінськими спеціальностями.

28 лютого
10.00 – Відкриття Круглого столу
10.30 – Пленарне засідання
12.00 – Урочисте відкриття Центру Менторства та Тьюторства
13.00 – Панельна дискусія – Інтеграція практик наставництва в органах публічного сектору та ЗВО юридичного й управлінського профілю
15.00 – Молодіжний діалог: Професійне становлення та ініціативи молоді задля розвитку громад

29 лютого
10.30 – Секційніе засідання – Кадрове забезпечення органів державної влади та місцевого самоврядування: виклики та перспективи.
13.00 – Панельна дискусія – Менторство програм публічного управління та адміністрування для підвищення якості кадрового забезпечення органів влади в умовах кризи та війни

Результатом круглого столу є формування спільного бачення університету та органів публічного сектору щодо підвищення якості кадрового забезпечення та професійної підготовки майбутніх фахівців, зокрема через систему менторства та тьюторства у ЗВО.

Формат круглого столу: змішаний (офлайн / онлайн).

Офлайн: ЧНУ імені Петра Могили, вул. 1-а Воєнна, 2, 10 корпус, аудиторія 211

Онлайн: Zoom

Ідентифікатор конференції: 861 2050 1694

Код доступу: 478556

Учасники та спікери Круглого столу отримають іменні сертифікати.

Для участі в Круглому столі просимо до 27 лютого 2024 зареєструватися  https://forms.gle/7FHeWDfgSYgaoaXYA

Програма круглого столу