Чорноморський національний університет імені Петра Могили відсвяткував своє 24-річчя

Урочисте святкування відбулось 17 січня 2020 року в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії. Традиція святкувати в цьому театрі зародилася ще 24 роки тому. І відтоді театр готує привітальні програми з нагоди святкування заснування університету.

У цей день лунало чимало побажань, згадували здобутки та досягнення, висловлювались найщиріші побажання.  Зі сцени всіх привітав ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клименко, який у своїй промові згадав непростий шлях становлення університету. До того ж ректор відзначив, що на сьогодні колектив університету спроможний розв’язувати найскладніші питання, які стоять перед університетом та перед державою загалом.

Також ректор виконав приємну місію і вручив декілька подяк працівникам університету. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів плідну педагогічну діяльність та з нагоди відзначення 24-ї річниці застування Чорноморського національного університету імені Петра Могили  було нагороджено нагрудним знаком за наукові та освітні досягнення Кондратенка Юрія Пантелійовича, доктора технічних наук,  завідувача кафедри інтелектуальних інформаційних систем. Наразі Юрій Пантелійович перебував у Китаї, де читає лекції. Нагрудним знаком «Відмінник освіти» було нагороджено Кутковецького Валентина Яковича, доктора технічних наук, професора кафедри комп’ютерної інженерії.

Нагородили подякою Міністерства освіти і науки України Авраменка Анатолія Олександровича, доктора технічних наук, професора кафедри медико-біологічних основ спорту та фізичної реабілітації. Грамотою Міністерства освіти і науки України було нагороджено Яремчук Ольгу Миколаївну, старшого викладача кафедри медичної біології та фізики, мікробіології, гістології, фізіології та  патофізіології. Атестат професора було вручено Озерському Ігорю Володимировичу, доктору юридичних наук, професору кафедри цивільного та кримінального права і процесу.

Привітала університет і директор департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації Удовиченко Олена Олександрівна:

«Ви є одним із провідних університетів нашого регіону, нашої держави. Ми пишаємося вашими здобутками: ваших студентів, науковців, педагогічно-професорського колективу. Ми пишаємось тим, що ви є одним з лідерів в спортивній лізі серед студентів. Пишаємось тим, що ви один із закладів вищої освіти, який впроваджуєте інклюзивну освіту. Ви один із закладів, який надає розширену мережу освітніх послуг для учасників антитерористичної операції на сході нашої країни. Ви відкриваєте нові галузі освіти, в тому числі, і медицину, яка дуже важлива для нашого регіону. І це не повний перелік  тих досягнень, тих цілей, які ви умієте успішно досягати».

Удовиченко Олена вручила подяку Миколаївської обласної державної адміністрації колективу ЧНУ імені Петра Могили за плідну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до обраної справи, вагомий особистий внесок у розвиток науково-педагогічної освіти та підготовку висококваліфікованих фахівців.

До вітального слова був запрошений і миколаївський міський голова Сєнкевич Олександр Федорович, який привітав представників своєї альма-матер:

«Насправді є думка, що якість вищої освіти в Україні падає. Я хочу сказати, що якість вищої освіти в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили підвищується. Адже ми бачимо, як відкриваються нові напрямки, нові горизонти. Хочу побажати вам не здавати обертів!»

Олександр Сєнкевич вручив Подячні листи Миколаївського міського голови за вагомий внесок у реалізацію молодіжної політики у місті Миколаєві, активну участь у вихованні підростаючого покоління та з нагоди відзначення 24-ї річниці заснування ЧНУ імені Петра Могили Кузьменку Олександру Борисовичу, доктору економічних наук, професору, завідувачу кафедри економіки та підприємництва; Погромському Віктору Олександровичу, кандидату історичних наук, доценту кафедри економіки та підприємництва та Клименку Леоніду Павловичу, ректорку ЧНУ імені Петра Могили, доктору технічних наук, професору.

Після цього продовжилась вітальна програма, підготовлена Миколаївським академічним українським театром драми та музичної комедії, до якої входили пісенні та танцювальні номери.

Більше фото за посиланням.