Вікторія Олександрівна Чорна


старший викладач кафедри соціології,
факультету соціології ЧНУ імені Петра Могили,
кандидат соціологічних наук

Чорна В.О.

Освіта та професійний шлях 

У 2007 р. Вікторія Олександрівна закінчила Миколаївський державний гуманітарний університет імені Петра Могили за спеціальністю «Соціальна робота». У 2008 р. вступила до аспірантури при кафедрі соціології ЧНУ імені Петра Могили. У 2011 р. закінчила аспірантуру за спеціальністю 22.00.04 – спеціальні та галузеві соціології. Є автором низки наукових статей із вказаної тематики, що входять до фахових видань з соціології та міжнародної науко-метричної бази даних, виступає на всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях. Керує написанням курсових, кваліфікаційних, дипломних та магістерських робіт.  З 2015 р. є членом Соціологічної Асоціації України. У 2017 році перемогла у обласному конкурсі молодих учених Миколаївської області у номінації «Соціально-політичні науки, соціальне забезпечення».

На кафедрі соціології веде наступні дисципліни: «Соціологія», «Основи наукових досліджень», «Соціальна статистика», «Соціальна структура суспільства», «Соціоінженерна діяльність та соціальне прогнозування».

 

Захист дисертації

2017 р. – захистила кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата соціологічних наук на тему: «Специфіка та детермінанти трудової міграції у Південному регіоні України» зі спеціальності 22.00.04 – спеціальні та галузеві соціології.

 

Звання, нагороди та особисті відзнаки

2018 р. – отримала Подячний лист Миколаївської міської ради.
 

Коло наукових інтересів: соціологія міграції, трудова міграція, освітньо-трудова міграція, демографічний процес.

 
Google Scholar

Електронна адреса: viktoria.chorna@chmnu.edu.ua

Телефон: (0512) 76-55-60

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …