Чому варто готуватися до ЗНО?

Вступ до омріяного вишу чи марна трата часу і нервове виснаження? STUDWAY дає чотири причини, чому потрібно готуватися до ЗНО.

По-перше, ти маєш змогу засвоїти реальні знання. 11 класів у школі – це добре, але повторити все вивчене – ще той челендж. У цьому разі тест зовнішнього незалежного оцінювання прийде тобі на допомогу, бо стане додатковим поштовхом учитися для себе, а не для «галочки».

Завдяки ЗНО, можна заново вивчити якийсь предмет і не пасти задніх в університеті. Так, наприклад, англійська мова допоможе під час університетської міжнародної програми обміну. Систематизація знань з української мови допоможе «розкласти по поличках» та  робити менше граматичних помилок.

По-друге, вступ до університету. Такий омріяний виш може стати твоїм. До того ж бюджетна форма навчання дасть тобі змогу заощадити близько 30 (а іноді й 60) тисяч гривень щороку, а найбільш працьовитим ще й подарує стипендію.

В третіх, гарне ЗНО може допомогти тобі знайти роботу або студентський підробіток. Отримані знання можна передати наступникам, ставши репетитором. Отже, можна працювати в компанії, що готує до ЗНО, знайти учнів самостійно або ж робити це онлайн. Вакансій є вдосталь, а винагорода пристойна. Варто лише пошукати.

Четверте –  самодисципліна і тайм-менеджмент. Саме ці якості тобі вдасться розвинути під час підготовки, а вони, до речі, дуже цінні в наш час. Для того, щоб встигнути опрацювати весь матеріал, доведеться навчитися розпоряджатися своїм часом і планувати заходи. Інколи буде потрібно казати «ні» розвагам і дотримуватися своїх правил.

До ЗНО все-таки варто готуватись, знання й навички під час навчання обов’язково знадобляться тобі. Успіхів, вступнику!

Джерело.