Чому варто готуватися до ЗНО?

Вступ до омріяного вишу чи марна трата часу і нервове виснаження? STUDWAY дає чотири причини, чому потрібно готуватися до ЗНО.

По-перше, ти маєш змогу засвоїти реальні знання. 11 класів у школі – це добре, але повторити все вивчене – ще той челендж. У цьому разі тест зовнішнього незалежного оцінювання прийде тобі на допомогу, бо стане додатковим поштовхом учитися для себе, а не для «галочки».

Завдяки ЗНО, можна заново вивчити якийсь предмет і не пасти задніх в університеті. Так, наприклад, англійська мова допоможе під час університетської міжнародної програми обміну. Систематизація знань з української мови допоможе «розкласти по поличках» та  робити менше граматичних помилок.

По-друге, вступ до університету. Такий омріяний виш може стати твоїм. До того ж бюджетна форма навчання дасть тобі змогу заощадити близько 30 (а іноді й 60) тисяч гривень щороку, а найбільш працьовитим ще й подарує стипендію.

В третіх, гарне ЗНО може допомогти тобі знайти роботу або студентський підробіток. Отримані знання можна передати наступникам, ставши репетитором. Отже, можна працювати в компанії, що готує до ЗНО, знайти учнів самостійно або ж робити це онлайн. Вакансій є вдосталь, а винагорода пристойна. Варто лише пошукати.

Четверте –  самодисципліна і тайм-менеджмент. Саме ці якості тобі вдасться розвинути під час підготовки, а вони, до речі, дуже цінні в наш час. Для того, щоб встигнути опрацювати весь матеріал, доведеться навчитися розпоряджатися своїм часом і планувати заходи. Інколи буде потрібно казати «ні» розвагам і дотримуватися своїх правил.

До ЗНО все-таки варто готуватись, знання й навички під час навчання обов’язково знадобляться тобі. Успіхів, вступнику!

Джерело.

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …