ЧНУ відвідала делегація із професійного медичного коледжу східної провінції Китайської Народної Республіки – Цзянсу

29 липня 2019 року до ЧНУ ім. Петра Могили завітала делегація із професійного медичного коледжу східної провінції Китайської Народної Республіки – Цзянсу (Jiangsu Vocational College of Medicine).

У рамках візиту китайської делегації, до складу якої входили проректор коледжу Shi Xinghua, заступник декана фармацевтичної школи Wang Chenjun та заступник директор відділу кадрів Hu Guohua, було обговорено можливі шляхи співпраці між двома закладами освіти, а саме: проведення спільних наукових конференцій, організація спільних публікацій молодих науковців, організація академічної мобільності та впровадження спільної програми PhD.

Під час зустрічі ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко зазначив, що ми зацікавлені у співпраці з китайською стороною, оскільки можемо обмінятися досвідом задля розвитку наукової бази та наших закладів у цілому. За словами ректора, для ЧНУ імені Петра Могили представляє інтерес також участь у спільних наукових програмах. Разом з тим, варто зазначити на те, що фахівці нашого університету досягли значних успіхів у розвитку Медичного інституту. Проректор Shi Xinghua, у свою чергу, зауважив, що керівництво Професійного медичного коледжу – Цзянсу готове до співпраці за всіма напрямами, які представляють взаємний інтерес.

Відео із заходу