ЧНУ проводить інформаційну кампанію з роз’яснення умов вступу до ЗВО у 2021 році

Чорноморський національний  університет проводить серію просвітницьких онлайн-зустрічей з абітурієнтами щодо вступу до ЗВО у 2021 році. На них секретар приймальної комісії Анна Алексєєва розповідає про особливості вступу до університету в цьому році.  Обговорюють основні проблеми при реєстрації в електронних кабінетах, поданні заявок та розстановці пріоритетів.

Наразі відбулись вже дві зустрічі щодо вступу на магістерські програми  (10 березня) і на бакалаврські (12 березня). Планують і третю для тих, хто хоче вступити на другий або третій курс.

Оскільки на конференції щодо вступу на бакалаврські спеціальності абітурієнтами були старшокласники, які ще можуть бути не впевнені, яку спеціальність їм обрати, на зустрічі була присутня начальник Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили, Людмила Опанасенко. Вона надала консультації, як обрати професію та реалізувати головні цілі.

Якщо у вас є питання щодо вступної кампанії, але ви пропустили онлайн-конференцію, її можна буде переглянути на ютуб-каналі університету – Петро Могила ТБ.