ЧНУ на Всеукраїнській конференції «FinRetail – 2017»

1 грудня 2017 року у Києві відбулась Всеукраїнська конференція «FinRetail – 2017» професійних учасників фінансового ринку.

Світ фінансів сьогодні швидкозмінний і малопередбачуваний. Щоб розумітись у його тенденціях важливо знаходитись в осередку його учасників. Професор кафедри фінансів і кредиту Євчук Людмила та студент 4-го курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» Пономаренко Андрій на конференції «FinRetail – 2017», де професійні учасники фінансового ринку обговорювали питання: стану банківського кредитування й зростання небанківського сектору мікрокредитування, бізнес-моделі їх співпраці; розвитку ринку фінансових продуктів; інтеграції оффлайн та онлайн кредитування, оптимізації каналів та процесів; технології протидії шахрайству та інші.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики