ЧНУ на Всеукраїнській конференції «FinRetail – 2017»

1 грудня 2017 року у Києві відбулась Всеукраїнська конференція «FinRetail – 2017» професійних учасників фінансового ринку.

Світ фінансів сьогодні швидкозмінний і малопередбачуваний. Щоб розумітись у його тенденціях важливо знаходитись в осередку його учасників. Професор кафедри фінансів і кредиту Євчук Людмила та студент 4-го курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» Пономаренко Андрій на конференції «FinRetail – 2017», де професійні учасники фінансового ринку обговорювали питання: стану банківського кредитування й зростання небанківського сектору мікрокредитування, бізнес-моделі їх співпраці; розвитку ринку фінансових продуктів; інтеграції оффлайн та онлайн кредитування, оптимізації каналів та процесів; технології протидії шахрайству та інші.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77