ЧНУ імені Петра Могили посів 2 місце з бадмінтону серед вишів міста! Вітаємо наших спортсменів!

ЧНУ імені Петра Могили посів 2 місце у змаганнях з бадмінтону обласного етапу ХVІІ літньої Універсіади України серед студентів закладів вищої освіти Миколаєва. Захід проходив 3 лютого 2022 року на базі НУК імені адмірала Макарова.

Склад команди: Притхик Гондиван, Бадмеш, Олексій Яковлєв, Ірина Сімакова, Тетяна Кремінь. Представник команди: Олег Васильович Конопляник!

Вітаємо студентів, викладачів вболівальників Чорноморського національного університету імені Петра Могили з 2 місцем та бажаємо подальших успіхів!

Нагадаємо, що студенти ЧНУ імені Петра Могили мають досягнення і на торішній XVI літній Універсіаді України. Так, студент факультету економічних наук, Майстер спорту України Артем Шамян виборов три призових місця з плавання, а футболісти Могилянки посіли 2 місце з чоловічого футболу серед усіх вишів України.