ЧНУ імені Петра Могили запрошує взяти участь у круглому столі з теми «Дотримання прав людини в Миколаєві: стан та шляхи покращення»

22 січня 2019 року в рамках проекту з протидії дискримінації «Миколаїв – місто рівності» відбудеться круглий стіл з теми «Дотримання прав людини в Миколаєві: стан та шляхи покращення». Головними партнерами у впровадженні проекту «Миколаїв – місто рівності» виступає Чорноморський національний університет ім. Петра Могили та Сімейний психологічний центр «Клуб непослушных детей».

Мета проекту «Миколаїв – місто рівності» полягає в активізації громадянської позиції миколаївців, популяризації принципу недискримінації та рівності серед населення, залучення органів влади та громадських організацій до конструктивного діалогу та формування суспільної думки, виховання толерантності, терпимості та запобігання проявам ксенофобії.

Створення і реалізацію проекту втілює ГО «Майстерня Добра». Фінансову підтримку проекту надає Посольство Королівства Нідерландів в Україні.

Запрошуємо Вас взяти участь у заходах, а також виступити в ролі спікера з висвітлення основної теми Круглого столу.

Зустріч відбудеться за адресою м. Миколаїв, вул.68 Десантників, 10, (ауд. 4-107, 4 корпус ЧНУ ім. Петра Могили).

Телефони для довідок: 76-71-80, 76-92-84.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …