ЧНУ імені Петра Могили запрошує взяти участь у круглому столі з теми «Дотримання прав людини в Миколаєві: стан та шляхи покращення»

22 січня 2019 року в рамках проекту з протидії дискримінації «Миколаїв – місто рівності» відбудеться круглий стіл з теми «Дотримання прав людини в Миколаєві: стан та шляхи покращення». Головними партнерами у впровадженні проекту «Миколаїв – місто рівності» виступає Чорноморський національний університет ім. Петра Могили та Сімейний психологічний центр «Клуб непослушных детей».

Мета проекту «Миколаїв – місто рівності» полягає в активізації громадянської позиції миколаївців, популяризації принципу недискримінації та рівності серед населення, залучення органів влади та громадських організацій до конструктивного діалогу та формування суспільної думки, виховання толерантності, терпимості та запобігання проявам ксенофобії.

Створення і реалізацію проекту втілює ГО «Майстерня Добра». Фінансову підтримку проекту надає Посольство Королівства Нідерландів в Україні.

Запрошуємо Вас взяти участь у заходах, а також виступити в ролі спікера з висвітлення основної теми Круглого столу.

Зустріч відбудеться за адресою м. Миколаїв, вул.68 Десантників, 10, (ауд. 4-107, 4 корпус ЧНУ ім. Петра Могили).

Телефони для довідок: 76-71-80, 76-92-84.

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.