ЧНУ імені Петра Могили запрошує взяти участь у круглому столі з теми «Дотримання прав людини в Миколаєві: стан та шляхи покращення»

22 січня 2019 року в рамках проекту з протидії дискримінації «Миколаїв – місто рівності» відбудеться круглий стіл з теми «Дотримання прав людини в Миколаєві: стан та шляхи покращення». Головними партнерами у впровадженні проекту «Миколаїв – місто рівності» виступає Чорноморський національний університет ім. Петра Могили та Сімейний психологічний центр «Клуб непослушных детей».

Мета проекту «Миколаїв – місто рівності» полягає в активізації громадянської позиції миколаївців, популяризації принципу недискримінації та рівності серед населення, залучення органів влади та громадських організацій до конструктивного діалогу та формування суспільної думки, виховання толерантності, терпимості та запобігання проявам ксенофобії.

Створення і реалізацію проекту втілює ГО «Майстерня Добра». Фінансову підтримку проекту надає Посольство Королівства Нідерландів в Україні.

Запрошуємо Вас взяти участь у заходах, а також виступити в ролі спікера з висвітлення основної теми Круглого столу.

Зустріч відбудеться за адресою м. Миколаїв, вул.68 Десантників, 10, (ауд. 4-107, 4 корпус ЧНУ ім. Петра Могили).

Телефони для довідок: 76-71-80, 76-92-84.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.