ЧНУ імені Петра Могили запрошує школярів взяти участь в економічних квестах та іграх

Для учнів, які мають на канікули багато планів, проводитиметься серія економічних квестів та фінансових ігор.

Розклад квестів та ігор

8 січня (вівторок) – Квест «Пограбування банку Діда Мороза».

9 січня (середа) – Фінансова гра «Монополія 3D».

10 січня (четвер) – Квест «Економічні головоломки: знайди вихід».

11 січня (п’ятниця) – Фінансова гра «Монополія 3D».

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.