ЧНУ імені Петра Могили з’явився на сторінках Наукового часопису «Технічні вісті»

Зовсім нещодавно в Науковому часописі «Технічні вісти» під авторством Юрія Кондратенка вийшла стаття про Чорноморський національний університет імені Петра Могили.

Науковий часопис, що видається в Науково-дослідному інституті метеорології, вимірювальних і управляючих систем заснований у 1925 році, на прикладі нашого університету показав всю «красу» московської системи освіти, та висвітлив її наслідки.

Юрій Кондратенко у своїй статті хронологічно виклав доля Миколаївської Могилянки після початку повномасштабної війни, та удари російських ракет яких вона зазнала. Останнього удару ЧНУ імені Петра Могили зазнав 29 серпня 2022 року, проте менше ніж через рік, не дивлячись ні на що, наш університет знову впустив у свої стіни студентів та абітурієнтів, провівши вступну кампанію та першим в Миколаєві розпочав офлайн-навчання. Та за словами Міського голови Олександра Сєнкевича, після відбудови став ще краще!

Особливо виділив автор статті мужність колективу Чорноморського національного університету імені Петра Могили, а особливо ректора університету Леоніда Клименко, які витримали всі «удари московської системи освіти» та змогли забезпечити повну відбудову університету, та початок нового навчального року у форматі офлайн!

Ознайомитись з повним збірником можна за посиланням.

Дякуємо Юрію Кондратенко та редакції Наукового часопису «Технічні вісті» за те що увіковічили історію Чорноморського національного університету на сторінках історичного видання!