ЧНУ імені Петра Могили вітає з початком нового начального року!

Адміністрація Чорноморського національного університету імені Петра Могили щиро вітає всіх студентів, колег, викладачів, співробітників із початком нового 2022 – 2023 навчального року!

Традиційно для школярів, студентів та науково-педагогічних працівників України навчальний рік розпочинається 1 вересня в Міжнародний День знань. Однак цьогоріч це свято є особливим, адже вперше за історію незалежної України стартує процес навчання в умовах воєнного стану.

Нестандартним він також виявився й для колективу ЧНУ імені Петра Могили, бо формою проведення занять є дистанційна.

Зазначимо, що всі науково-педагогічні працівники нашого університету розпочали свою роботу 15 серпня, а перші заняття в новому навчальному році для студентів ЧНУ імені Петра Могили відбуватимуться з 5 вересня.

Протягом першого та другого вересня усі учасники освітнього процесу мають можливість краще підготуватися до нього.

Бажаємо наснаги, творчих та креативних звершень, захопливих лекцій та корисних практичних занять.

Слава Україні!