ЧНУ імені Петра Могили виступить платформою для проведення ІХ Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників»

Всеукраїнський проект «Мій рідний край, моя земля очима сучасників» був започаткований з метою залучення молоді до пошуково-дослідницької діяльності, виховання поваги та дбайливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу, підтримки обдарованих юних краєзнавців та поповнення інформаційного банку даних краєзнавчих об’єктів.

Конференція проходитиме 9-10 листопада в читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили. Захід організовують Український державний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді та Миколаївський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Початок конференції 9 листопада 2018 року о 14.30.