ЧНУ імені Петра Могили виступить платформою для проведення ІХ Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників»

Всеукраїнський проект «Мій рідний край, моя земля очима сучасників» був започаткований з метою залучення молоді до пошуково-дослідницької діяльності, виховання поваги та дбайливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу, підтримки обдарованих юних краєзнавців та поповнення інформаційного банку даних краєзнавчих об’єктів.

Конференція проходитиме 9-10 листопада в читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили. Захід організовують Український державний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді та Миколаївський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Початок конференції 9 листопада 2018 року о 14.30.

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77