ЧНУ імені Петра Могили виповнюється 25 років!


17 січня 2021 року Чорноморський національний університет імені Петра Могили святкує свій ювілей – 25 років із дня заснування!

Саме 17 січня 1996 року Вчена рада Національного університету «Києво-Могилянська академія» ухвалила концепцію, бізнес-план та Положення про Миколаївську філію Національного університету «Києво-Могилянська академія» (МФ НаУКМА), що й дало фундамент для створення одно з найкращих вишів південного регіону!

За 25 років університет пройшов чималий шлях від філії до Чорноморського національного університету імені Петра Могили, відкрив не одну спеціальність та випустив у життя тисячі студентів, які отримали гідну освіту та вийшли зі стін університету з новими знаннями.

Ці чверть століття до розвитку університету та його високих результатів доклали зусилля наші науковці та викладачі.  Ми щиро вітаємо в цей урочистий день усіх працівників вишу і дякуємо за вашу роботу, наполегливість та відданість!

Традиційно з нагоди свята університет щороку організовував святковий концерт для студентів, викладачів і співробітників ЧНУ імені Петра Могили. Але цього року святкові заходи будуть відбуватися впродовж року з огляду на епідеміологічну ситуацію.

Бажаємо і надалі процвітання, наснаги до нових звершень та наукових досягнень!

Vivat, ЧНУ імені Петра Могили, vivat!

25 років ЧНУ імені Петра Могили.png

 

Події та оголошення


березня
9
Запрошуємо на вебінари від компанії Clarivate

Шановні колеги! Наукова  бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує Вас взяти участь у чергових вебінарах компанії Clarivate. Всі заходи безплатні та проходять у двох повторах, у Webex, необхідна попередня реєстрація. Обирайте зручний час, переходьте за вказаними посиланнями та натиснувши на …

березня
1
Відкрита онлайн-зустріч щодо акредитації бакалаврської освітньої програми “Комп’ютерна інженерія”

Запрошуємо усіх охочих на відкриту зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитації освітньої програми “Комп’ютерна інженерія” за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 123 “Комп’ютерна інженерія” галузі знань 12 Інформаційні технології у Чорноморському національному університеті …

лютого
24
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Комп’ютерні науки»

До уваги всіх зацікавлених! У рамках роботи експертної групи під час проведення дистанційної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки» першого рівня вищої освіти за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки Чорноморського національного університету імені Петра Могили із використанням технічних засобів відеозв’язку (Zoom) …