ЧНУ імені Петра Могили відзначає Міжнародний День Студента


В Україні традиційно святкують два дні студента – один 17 листопада, а інший – 25 січня. Але Міжнародне свято студентства відмічають у всьому світі в листопаді. Свято було засновано в Лондоні в 1941 році на міжнародній зустрічі студентів. В цей день в 1939 році фашисти заарештували і розстріляли лідерів чеського Союзу студентів, багатьох було відправлено у концтабори.На честь цих подій на Всесвітньому конгресі студентів і був встановлений Міжнародний День студентів. Відтоді міжнародне студентство просуває ідею визнання 17 листопада міжнародним днем студентів на рівні ООН. В Україні 17 листопада стали відзначати як День студента 20 років тому, згідно із Указом Президента України від 1999 року.

Сьогодні День Студента позиціонується не як траурний день пам’яті, а як свято молодості, жаги до життя та великих звершень. Адже саме студентство в усі часи в усіх країнах було активною, подекуди радикальною, рушійною силою, яка могла змінювати державний лад та чинити революцію. Саме в День Студента в багатьох університетах світу прийнято проводити свій особливий ритуал посвяти в студенти. Традиційно, кожен університет складає власну програму святкування.

ЧНУ імені Петра Могили також долучився до святкування. На великій перерві студентів зустрічали на першому поверсі головного корпусу із музикою та тематичною фото-зоною. Всі бажаючі змогли взяти участь у лотереї «LUCKY STUDENT» зареєструвавшись. Також пропонувалося стати власниками новенького тимчасового татуювання. Ті, хто полюбляє солодке та магію, отримали цукерку з передбаченням. Влаштували такі ж розваги під музику і на першому поверсі 10-го корпусу університету. Також, студенти та викладачі були запрошені на концерт, що відбувся о 14:00 в актовій залі. Результати лотереї «LUCKY STUDENT» були проголошені саме наприкінці святкового перформенсу.

Будьте терплячими та активними, впевнено крокуйте в новий день. З Міжнародним днем студентів!

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …