ЧНУ імені Петра Могили відвідала делегація письменників з Кропивницького

До ЧНУ імені Петра Могили 2 вересня 2021 року завітала делегація письменників із Кропивницького. Представники делегації зустрілись зі студентами університету, зокрема журналістами та філологами,  представили присутнім зразки своєї творчості, а також мали змогу поспілкувались зі студентами, відповісти на їхні запитання.

Метою візиту став обмін досвідом, ближче знайомство з літературним життям Миколаєва та можливість поспілкуватися  з талановитою молоддю.

До складу делегації увійшли письменники Василь Бондар, Оксана Буянова, Надія Гармазій-Частакова, Любов Єременко, Валентина Кондратенко-Процун, Антоніна Корінь, Валерій М’ятович, Тетяна Ревва, Федір Шепель, Володимир Яремчук.

На якому рівні знаходиться письменницька діяльність в Україні пояснив  прозаїк та публіцист Валерій М’ятович.

Поетеса та літературний критик Антоніна Корінь вважає, що будь-які події впливають на творчість письменника, адже, за її словами, це творчі особистості, тому і більш чутливі люди. Розповідає як, за її спостереженнями, події останніх років, зокрема  пандемія, відбивається у творчості українських письменників:

У першу чергу «літературний десант» планує відвідати 6 областей України, які знаходяться біля Кропивницької області. Так, після Миколаєва делегація прямує у Дніпро, а потім до Вінниці.