ЧНУ імені Петра Могили в тренді: Запрошуємо долучитися до ворк-шопу “Політичні тренди в умовах сьогодення” від кращих політологів

Запрошуємо всіх охочих студентів, викладачів та співробітників ЧНУ імені Петра Могили долучитися до ворк-шопу «Політичні тренди в умовах сьогодення» від кращих представників політичної сфери України.

Спікерами заходу є Віталій Тисячний, прес-секретар прес-служби народного депутата Верховної Ради України Дмитра Розумкова, та Олександр Рябенко, начальник Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

Модераторами зустрічі є доцентка б.в.з. кафедри соціології та політології факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили Тетяна Лушагіна та Людмила Опанасенко, очільниця Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку Могилянки.

Коли? – 8 грудня 2022 року.

Початок о 12:30.

Де?Zoom

Пароль: 4fWjH2

Запрошуємо всіх охочих стати в тренді політичних питань.